← Powrót do strony głównej

O nas

Aleksandra Toborowicz

ur. 1983, w Katowicach. Absolwentka krakowskiej ASP, gdzie pracuje jako asystentka w Pracowni Liternictwa i Typografii.

Zajmuje się projektowaniem graficznym, ze szczególnym upodobaniem grafiki wydawniczej i prasowej, wydawnictw albumowych, identyfikacji wizualnej i logotypów oraz stron internetowych.

Stale współpracuje z Fundacją Znaczy Się i Korporacją Ha!Art.

Laureatka wielu krajowych i międzynarodowych konkursów z dziedziny projektowania graficznego i artystycznych, m.in. stypendystka Ministra Kultury i Sztuki (2002); laureatka ogólnopolskiego konkursu opakowań Art of Packaging 2006 – Debiuty; laureatka programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Młoda Polska” w dziedzinie sztuk plastycznych, 2010.

Praca magisterska (2008):
Wirtualne Muzeum Sztuki Erotycznej - koncepcja i projekt graficzny, prom. prof. Władysław Targosz, asystent Kuba Sowiński.

Wiecej: http://www.goldenline.pl/aleksandra-toborowicz
Portfolio: http://www.coroflot.com/atoborowiczMichał Pałasz

ur. 1981 w Szczecinie. Absolwent kulturoznawstwa międzynarodowego, studiów latynoamerykańskich i zarządzania kulturą na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doktorant UJ w dziedzinie promocji kultury i sztuki w internecie.

Pracuje jako social media & e-PR manager w krakowskiej agencji interaktywnej XAOO IntereactivePomimo, iż nie można w Polsce formalnie studiować erotyzmu, starał się to robić:

licencjat na kulturoznawstwie międzynarodowym (2008):
„Kultura jako źródło rozkoszy. Analiza zjawiska erotyzmu w kulturze Zachodu”, prom. dr Piotr Kletowski

praca magisterska na studiach latynoamerykańskich (2010):
„Erotyzm latynoamerykański. Kultura Ameryki Łacińskiej jako kultura transgresji a latynoamerykańska sztuka erotyczna”, prom. dr. Tomasz Pindel

praca magisterska na zarządzaniu kulturą (2010):
„Muzeum erotyzmu, erotyzm muzeum. Kontekst historyczny, przegląd i analiza europejskich muzeów o tematyce seksualnej”, prom. prof. dr hab. Emil Orzechowski

Jest kuratorem treści publikowanych przez Muzeum Erotyzmu w mediach społecznościowych:

Autor muzyki oraz kurator treści strony Wirtualnego Muzeum Sztuki Erotycznej http://muzeumerotyzmu.pl

Więcej: http://www.goldenline.pl/michal-palasz
.